Biofeedback

Mindware EuropeMindware Europe je tréningová a hracia konzola, vďaka ktorej si môžete zlepšiť svoje mentálne schopnosti, ako je sústredenie, aritmetické znalosti, alebo relaxáciu.
Dva dotykové body na uchu a čele fungujú ako snímače EEG signálu, ktorý sa cez Wifi USB kľúč prenáša na počítač. Stav Vašej mysle, mieru relaxácie, alebo koncentrácie môžete sledovať priamo na obrazovke v reálnom čase.
Inštalačné CD obsahuje desať rôznych aplikácií, praktické cvičenia pre deti na zlepšenie aritmetických schopností, tréning rýchlosti a reflexov. Program na sledovanie dennej relaxácie Vám pomôže zlepšiť a rozvinúť meditačné cvičenia. Nájdete tam aj milé a zábavné hry, ako objavovanie galaxie, alebo pochod hladného mravca.
Ďalšie voľne stiahnuteľné hry a aplikácie nájdete tu.

Charakteristika:

  • Wirelles násadka na hlavu
  • Wifi USB kľúč
  • Inštalačné CD s desiatimi aplikáciami a hrami
  • Kompatibilné s operačnými systémami Windows a MacP

Brainwave Starter KitBrainwave Starter Kit detekuje elektrické impulzy mozgu a používa ich na ovládanie rôznych aplikácií a hier. Vďaka tomu môžete vidieť zmeny vašej mozgovej aktivity v priamom prenose na obrazovke počítača cez farebný dynamický graf mozgových hladín. Schopnosť relaxácie je vizualizovaná cez levitujúcu loptičku. Čím ste relaxovanejší, tým loptička levituje vyššie. Hra s koncentráciou spočíva v schopnosti podpáliť virtuálny sud.
Na inštalačnom CD nájdete programy, pomocou ktorých zistíte ako Váš mozog reaguje na obľúbenú hudbu, môžete trénovať svoje reflexy, aritmetiku, alebo zlepšovať relaxačné cvičenia. Ďalšie voľné aplikácie nájdete tu.

Ďalšie voľne stiahnuteľné hry a aplikácie nájdete tu.

Charakteristika:

  • Bluetooth násadka na hlavu
  • Inštalačné CD s hrami a aplikáciami
  • Kompatibilné s operačnými systémami Windows a MacPC

Brainwave Starter Kit

HoA Starter Set HoA Starter Set je určený na vyhodnocovanie stavu mozgových hladín a ich priamy tréning. Môže slúžiť ako prenosné zariadenie pre terapeutov, ale aj na domáce použitie.
Zobrazuje surový signál a stĺpcový graf mozgových hladín v reálnom čase. Tréningy sú zamerané na zlepšenie mentálnych schopností a potlačenie stresu pri náročných úlohách, nájdenie optimálneho balansu medzi dobou relaxácie a pracovným vyťažením. Tréning možno nastaviť presne na tie mozgové hladiny, ktoré potrebujete aktivovať.
Program Vám pomôže naučiť sa kedykoľvek relaxovať, aj počas veľkého pracovného vyťaženia a psychickej záťaži. Naučíte sa dosiahnuť stav uvoľnenia po náročnom dni v práci a na krátkodobé kontrolované obdobie pre dosiahnutie špičkových výkonov. Naučíte sa, ako kontrolovať svoju koncentráciu a predísť syndrómu vyhorenia.

Charakteristika:

  • Mindware Starter Kit s inštalačným CD
  • USB kľúč s HoA programom kompatibilný s operačným systémom Windows

HoA Starter Set

Phyode náramok Phyode náramok meria a vyhodnocuje zmeny srdcovej frekvencie (HRV), poskytuje tréning rytmického dýchania, ktoré priamo zlepšuje agilitu autonómnej nervovej sústavy (ANS) a tým vybalansuje stav organizmu.
Namerané údaje sú bezdrôtovo prenášané na telefón. Jednoduchá aplikácia vás prevedie sériou dýchacích cvičení, vyhodnotí ANS vek, mieru agility a mentálny stav porovnaním údajov z databázy.

Špecifikácie: LED displej, nabíjanie cez USB port, Bluetooth 4.0
Kompatibilita: iOS 6 a novšie, iPod Touch 5-ta generácia a novšie, iPhone 4S a novšie, iPad 3 a novšie, Android 4.3 a novšie

Cenníky:

Viac informácií a ceny nájdete v PDF: