Kozmetické prístroje

LASOCARE

Lunar 8Lunar 8

Energia laserového lúča je citlivými enzýmami veľmi účinne využitá v dvoch fázach: protibakteriálnej a omladzovacej. V priebehu prvej fázy spotrebuváva laserovým svetlom aktivovaný enzým LACTOFERIN zo zbytkov kožného mazu nežiadúce iónty železa. Kožný maz zbavený železa je pre baktérie nestráviteľný a postupom času bakteriálne kolónie zanikajú.

IPL SYSTÉMY

xlightXlight

Všetky účinné procedúry, ktoré obyčajne využívajú 6 alebo viac rôznych laserov ponúka Xlight. Univerzálnosť Xlight ponúka zákazníkovi precízne nastavenie charakteristík svetelnej energie podľa typu pokožky a potrieb pacienta.

LED PRÍSTROJE

Marvel 6 MDMarvel 6 EX, MD

Predstavujeme Vám radu moderných luminiscenčných prístrojov pre každého – pre domáce i profesionálne použitie. SVETLO JE ŽIVOT, bez svetla niet života. LED fotorejuvenizačná liečba je technológia, ktorá je neinvazívna, aktivujúca bunky kože pulznou nízkovýkonovou svetelnou terapiou. Prispieva k regenerácie pokožky, priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení. LED terapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie, aktivácie bunkovej látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky.

LUNA BEAUTYLuna beuty

Prístroj LUNA BEAUTY je poloprofesionálny kozmetický LED prístroj, ktorý prináša do Vašich kozmetických salónov alebo domácností jednu z najúčinnejších metód starostlivosti o pleť v modernej kozmetike. Fototerapia alebo liečba pomocou svetla je jemná neinvazívna metóda schopná riešiť široké spektrum kožných problémov vďaka schopnosti svetla preniknúť do rôznych úrovní kože.

LUNA LITELuna lite

Svetelná terapia je založená na schopnosti  svetla prenikať do rôznych úrovní kože, pôsobiť regeneratívne a liečivo. LUNA LITE je prístroj, ktorý sa aj s adaptérom zmestí do kabelky, alebo cestovného kufra. Blahodárne žiarenie, ktoré rieši nedostatky pleti, môže byť skombinované s ultrazvukom.

KAVITÁCIA COAX CRF

coaxcrfCOAX CRF

Prístroj COAX CRF kombinuje päť technológií v troch hlaviciach. Jedna generuje 3MHz ultrazvuk  a vákuovú masáž. Druhá 1MHz a ráidofrekvenčné žiarenie, ktoré môže byť prepnuté do módu kriotonizácie, tretia rádiofrekvenčná a vákuová masáž sa využíva na ošetrenie tváre.

OŠETRENIE ELEKTROLÝZOU TELEANGITRON

teleangitron2Teleangitron

Teleangitron sa používa na trvalé odstránenie ochlpenia, rozšírených žiliek a hemangiómov. Využíva na to metódu jednosmerného a striedavého prúdu v kombinácii so zlatou elektródou.