Kavitácia COAX CRF

Prístroj COAX CRF kombinuje päť technológií v troch hlaviciach. Jedna generuje 3MHz ultrazvuk a vákuovú masáž. Druhá 1MHz a ráidofrekvenčné žiarenie, ktoré môže byť prepnuté do módu kriotonizácie, tretia rádiofrekvenčná a vákuová masáž sa využíva na ošetrenie tváre.

Coax CRFŠpeciálny 1MHz Ultrazvuk modifikuje štruktúru membrány tukových buniek, redukuje objem buniek a eliminuje lokálny tuk. Výrazne redukuje obvod ošetrovaných častí tela (brucho, stehná,… ).

3MHz Ultrazvuk kombinovaný s mechanickou masážou zlepšuje mikrocirkuláciu a pevnosť kože, viditeľne redukuje efekt pomarančovej kože už po prvom ošetrení.

Rádiofrekvencia je jedna z najlepších neinvazívnych korekcií pružnosti kože a ďalších príznakov celuitídy. Špeciálny štvor-polárny systém spôsobuje lifting kože už po niekoľkých minútach, zjemňuje vrásky a modeluje bradu a ústa.

Hexapolárny systém a 1MHz Ultrazvuk sa môžu používať simultánne s ohromne rýchlym účinkom na tuk a celuitídu.

Vákuová masáž je mechanická masáž na ošetrenie celuitídy, tonizáciu tkaniva a ošetrenie rôznych typov opuchov. Vákuová masáž sa odporúča po kombinovanom ultrazvukovo-rádiofrekvenčnom ošetrení na odvodnenie tela po strate tuku.

Kryotonizácia funguje na báze zníženia teploty určitých častí tela použitím Peltierovho článku. Spolu s masážou sa používa na posilnenie kapilárnych stien, čím sa výborne precvičia cievy. Zlepšenie cirkulácie je základný predpoklad k efektívnemu

Indikácie: Technické parametre:
- zlepšuje mikrocirkuláciu a pružnosť kože- redukuje efekt pomarančovej kože

- vyhladzuje vrásky, remodeluje bradu a ústa

- redukuje celuitídu a podkožný tuk

- zmierňuje rôzne druhy opuchov

- spevňuje kapilárne cievy a zlepšuje cirkuláciu krvi

Bipolárny RF: od 650 kHz do 850 kHzVýkon: 450 W

Frekvencia ultrazvuku: 3 Mhz

Energia: až do 50 W

Kryo: 0°

Priebeh: Kontinuálny/Pulzný

Max. hodnoty vákua: 40 Lt/min

Hodnoty napájania: 220-110 VAC ± 10 %, 60 Hz

Hmotnosť: 50 kg