Kozmetika proti vráskam

Lasocare gél

Gél v súčinnosti s laserom pracuje na báze  fotorezonančnej gelovej metódy – Lasocare®. Táto metóda spevňuje kolagénové vlákna tváre, krku a dekoltu, zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tým profil vrások.Lasocare gél je laserový prípravok, ktorý je potrebné aktivovať pôsobením lasera. Vďaka laseru sú aktívne látky obsiahnuté v prípravku schopné postupne sa uvoľňovať a udržiavať liečivý proces hojenia pleti až po dobu 30 dní. Predpokladom udržiavania hojivého procesu je každodenné dopĺňanie gélu a jeho aktívnych látok pleti. Najneskôr po uplynutí 30 dní je potrebné opätovné ošetrenie pleti laserom.

Pri optimálnom používaní pracuje Lasocare gél v 3 fázach:

  •  výdatné a presne cielené okysličenie bunkových štruktúr na úrovni pórov – účinné omladenie pleti
  •   optimálne hydratovanie pleti
  •  ochranný film pleti je postupne zbavený povrchových aj hĺbkových baktérií – šetrné a účinné ošetrenie pleti, ktoré je v súlade s prirodzenými funkciami organizmu a nespôsobuje sekundárne alergické reakcie

Kedy používať Lasocare?

Lasocare® aplikujeme u klientiek, u ktorých sa prejavuje sklon k tvorbe vrások, nevyrovnanému vyživovaniu povrchu pleti a najmä k zanášaniu pórov a prejavom tzv. nečistej pleti.
Ošetrovanie pleti pomocou metódy Lasocare je dostatočnou a plnohodnotnou metódou starostlivosti o problematickú pleť, ale zároveň je možné ju kombinovať s inými osvedčenými metódami kozmetičiek, napr. hĺbkovým čistením pleti.

Lasocare gél
Viac informácií nájdete v prospekte

Koncový cenník / Dealerský cenník

Smaragd krém

Koncentrovaný tekutý krém, ktorý kožným kmeňovým bunkám vracia schopnosť opravovať škody, vzniknuté starnutím. Veľmi efektívne vyhladzuje vrásky, zabraňuje vysychaniu pokožky a takisto pomáha ukľudňovať alergie

Smaragd krém obsahuje látky zo starej švajčiarskej odrody mimoriadne odolnej a húževnatej jablone. Zmes sprievodných molekúl z kmeňových buniek tejto jablone poskytol vhodný spôsob starostlivosti o pleť, ktorý sa na rozdiel od iných prípravkov nesnaží zahladzovať stopy starnutia buniek, ale tomuto starnutiu aktívne zabraňuje.

Použitie:
Krém Smaragd je koncentrovaný, má vysoký obsah účinných látok a dovoľuje tak pou??itie na vlhkú pleť vo veľmi tenkej vrstve

  • pleť ako obvykle dôkladne očistite
  • očistu zakončite opláchnutím veľkým množstvom vody
  • ak používate laserový prípravok Lasocare Basic gél, votrite ho v tenkej vrstve do pleti ako základ
  • pokračujte nanesením mierneho množstva lotion Lasocare Smaragd najlepšie na ešte mierne vlhkú pleť.
  • prípravok vpravo do pleti krúživými pohybmi za použitia primeraného tlaku. To vedie k optimálnemu rozdeleniu prípravku po povrchu a jeho transportu do hlbších vrstiev pleti.
  • Povrch je na dotyk zamatový, ľahko pružný a vitálny.
Lasocare gél
Pleť

Viac informácií nájdete v prospekte

Koncový cenník / Dealerský cenník