Laser Lasocare

Laserová kozmetológia zaznamenala pred niekoľkými rokmi významný pokrok vďaka švajčiarskemu vynálezu fotorezonančnej gélovej metódy, ktorá je dnes známa pod menom Lasocare. Ošetrenie týmto laserom spôsobuje spevnenie kolagénnych vlákien tváre, krku a dekoltu, zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tak profil vrások. U kvalitného laseru kladieme dôraz na jeho spoľahlivosť. Investícia do kvality sa vracia v bezporuchovosti a vyššom účinku, pretože kvalitné laserové zdroje poskytujú žiarenie s vyššou biologickou účinnosťou.

Indikácie:

  • regenerácia – obnovenie tkaniva alebo jej funkčnosti
  • antiflogistika – zhojenie zápalu
  • analgézia – potlačenie lokálnej bolesti
  • imunostimulácia – zvýšenie obranyschopnosti organismu

Prvá skupina zahŕňa celú kozmetológiu, to znamená snahu o riešenie problémov ako je strata pružnosti pleti, vrásky, jazvy, poruchy hydratácie, poškodenie slnečným žiarením a podobne.

LUNAR COSMETICSlunar-cosmetics

LUNAR je laserová riadiaca jednotka, ktorá poskytuje laserovým sondám elektrickú energiu. Spĺňa všetky požiadavky na stabilitu a ochranu pred rušivými signálmi a poskytuje dokonalú presnosť riadiacich signálov s pripojením na scanner. Prístroj s vývojovým označením 8 je ôsmou vývojovou generáciou, plne vybaveným na použitie veľkoplošnej ožarovacej jednotky Panorama.

Sonda ARGENTUMsonda_argentum

Sonda ARGENTUM bola vyvinutá tak, aby umožňovala ošetrenie aj ťažko prístupných partií, napríklad v tesnej blízkosti očných kútikov. S použitím relatívne slabého výkonu je sonda mimoriadne účinná vďaka špeciálne usporiadaným laserovým zdrojom.

Masívne chrómové púzdro poskytuje chladenie a ochranu sondy proti otrasom, čo zvýšilo spoľahlivosť a životnosť laserového žiariča. Zošikmenie výstupnej apertúry sondy zabraňuje zasiahnutie očnej sietnice žiarením.

Sonda HEXALINEsonda_hexaline

Sonda HEXALINE vznikla mechanickým zložením šiestich nezávislých zdrojov, ktoré sa osvedčili u predchádzajúcej sondy Argentum. Každý z nich poskytuje výkon 5 mw. Vhodným usporiadaním prvkov je tak zaručené, že celková intenzita dopadajúceho žiarenia na ošetrovanú plochu presahuje bezpečnostnú triedu 3R.
Sonda je určená na rýchle a účinné ošetrovanie veľkých plôch, tváre a dekoltu.

Scanner PANORAMAscanner_panorama

Scannery umožňujú ožarovať veľké plochy po dlhú dobu, čo je v prípade sondy zdĺhavé a nepraktické. Účinky takéhoto ošetrenia sa nesčítavajú, ale násobia. Tomuto efektu hovoríme synergetický účinok laserového scanneru.

Bežné scannery sú riešené za pomoci jedného laserového zväzku rozdeleného systémom zrkadiel. Tieto scannery však nedokážu rovnomerne ožiariť guľaté alebo vypuklé plochy. Preto bol vyvinutý panoramatický scanner zostavený z dvanástich nezávislých žiaričov, ktoré na ožiarenú plochu dopadajú približne kolmo, to znamená s najväčšou možnou účinnosťou.
Metódy ošetrenia pleti systémom Lasocare nájdete na youtube