LASOCARE GÉL

LASOCARE GÉL

 

Gél v súčinnosti s laserom pracuje na báze fotorezonančnej gelovej metódy – Lasocare®. Táto metóda spevňuje kolagénové vlákna tváre, krku a dekoltu, zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tým profil vrások.Lasocare gél je laserový prípravok, ktorý je potrebné aktivovať pôsobením lasera. Vďaka laseru sú aktívne látky obsiahnuté v prípravku schopné postupne sa uvoľňovať a udržiavať liečivý proces hojenia pleti až po dobu 30 dní. Predpokladom udržiavania hojivého procesu je každodenné dopĺňanie gélu a jeho aktívnych látok pleti. Najneskôr po uplynutí 30 dní je potrebné opätovné ošetrenie pleti laserom.

Pri optimálnom používaní pracuje Lasocare gél v 3 fázach:

  • výdatné a presne cielené okysličenie bunkových štruktúr na úrovni pórov – účinné omladenie pleti
  • optimálne hydratovanie pleti
  • ochranný film pleti je postupne zbavený povrchových aj hĺbkových baktérií – šetrné a účinné ošetrenie pleti, ktoré je v súlade s prirodzenými funkciami organizmu a nespôsobuje sekundárne alergické reakcie

Kedy používať Lasocare?

Lasocare® aplikujeme u klientiek, u ktorých sa prejavuje sklon k tvorbe vrások, nevyrovnanému vyživovaniu povrchu pleti a najmä k zanášaniu pórov a prejavom tzv. nečistej pleti. Ošetrovanie pleti pomocou metódy Lasocare je dostatočnou a plnohodnotnou metódou starostlivosti o problematickú pleť, ale zároveň je možné ju kombinovať s inými osvedčenými metódami kozmetičiek, napr. hĺbkovým čistením pleti.

Cenník na vyžiadanie na sales@kvant.sk